By P Web Design Company

linksys ، لینکسیس ، شبکه ، رک ، رک پایا ، اکتیو ، پسیو

دانلود کاتالوگ.

گارانتی تاگ.

محصولات linksys.

 

چرا سرورهای HP

کمپاني HP در اول ژانويه 1939 متولد شد و در حال حاضر در بیش از 160 کشور جهان نمايندگي دارد. hp ماشین های اداري تا قويترين ابر کامپيوترهاي جهان و زيرساخت شبکه های لازم را فراهم مي‌کند. اين سهم وسيع از بازار به HP کمک مي کند تا محصولات، خدمات و راه کارها را با نياز و خواست مشتريان خود هماهنگ کند.

کمپانيHP معتبرترين و بزرگترين شرکت ارائه دهنده سرورهاي پيشرفته در سراسر دنيا بوده و تا کنون بيش از 15000000 سرور Proliant به بازارهاي جهاني ارائه نموده است. در حال حاضر بيش از 15000 برنامه کاربردي براي اين نوع از سرورها در دسترس کاربران قرار دارد. همچنين کمپاني HP با ارائه سرورهاي (Blade(c-Class به مشتريان خود کمک نموده است تا 42درصد از هزينه‌هاي خدمات و نگهداري سرورهاي خود را کاهش دهند . HP در سال 2006 موفق به دريافت جايزه بهترين نوع‌آوري در زمينه سخت‌افزار از Midsize Enterprise Summit گرديده است .

HP و Compaq در سال 2002  بهم پیوستند و سرورهاي Proliant در سبد محصولات HP متولد شد. Server هاي proliant به علت توانایی گسترده و تنوع و کارآمدی در راستای هر راه کار مدت زمان زيادي است که شناخته شده ، و مورد استفاده شبکه های کوچک و بزرگ می باشند. محصولات hp به مشتريان در مديريت ريسک و پيچيدگي ها کمک مي کند، و همچنین راه حل و خط مشی کاربردی را برای بهینه سازی مراکز داده در دسترس قرار می دهد. برای مثال serverهاي proliant سري 300 و 500 جهت افزایش كارايي طراحي شده اند. در راستای پاسخ به همه نیازهای یک مجموعه بزرگ، Hp محصولات، خدمات و راه کارهایی چون: data storage شامل Disk Storage System ، Storage Software ،Tape Storage & Media ، Storage Archiving و Storage Networking را ارائه مي دهد و به اين ترتيب تمام نیازهای یک مرکز داده توسط محصولات HP مرتفع می گردد.مقايسه با ديگر brand ها
بر اساس آخرين گزارش IDC که در نيمه اول 2008 منتشر شد و گزارش Gartner در پايان سال 2007، HP ساليانه بيش از 183000 سرور وارد بازار مي کند که اين رقم در حدود 29% از کل بازار سرور جهان است. رشد در حدود 13 درصدي فروش سرور هاي HP در سال 2007 موجب شده است اين شرکت با 5.5% افزايش درآمد حاصل از فروش سرور به عنوان اولين شرکت در ميان رقبا معرفي شود. در خصوص سرور هاي Blade اين افزايش درآمد بسيار بالاتر و در حدود 85% با سهم بازار 46.9% بوده است.

با برسی گزارش IDC و Gartner و همچنین بازار ایران برتری HP بر ديگر رقبا به شرح ذیل می باشد:
قيمت مناسب در مقابل کارايي بالا
سيستم power و cooling مناسب
کارآمدی سرور هاي Proliant ، Integrity و Blade و برآورده سازی نیازهای شبکه ها در اندازه های مختلف
پشتيباني فني مناسب، قابل تعمیر و نعویض بودن اکثر قطعات
uptodate بودن متخصصین داخلي به علت  user friendly بودن محصولات تازه وارد
درصد بالاي سازگاري با ساير قطعات و راه کارهاي شبکه
درصد بالاي سازگاري با سيستم عامل ها و نرم افزار هاي کاربردي روز
Remote Management از طريق پورت iLO3 و قابلیت ارتقای آن در سری های جدید
قابلیت Play &Plug بودن تجهيزات نظير HDD ، ODD ، Fan ، کارتهاي گوناگون
امکان برگزاري دوره هاي آموزشي توسط نفرات مورد تأييد HP
نوآوري در افزودن feature هاي جديد نظيرJumbo Frame ، Teaming

 

 راههای ارتباطی با ما...

آدرس : تهران، ایرانهشر شمالی ، کوچه برنا، پلاک 32، طبقه اول، واحد 3
تلفن : 02188844410
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره شرکت

ﺷﺮﻛﺖ دﻧﻴﺎي ﺑﺮﺗﺮ ﺗﻮﺳﻂ ﺗﻌﺪادي از ﻣﺘﺨﺼﺼﺎن ﻣﺠﺮب ﻋﻠﻮم اﻧﻔﻮرﻣﺎﺗﻴﻚ در ﺳﺎل 1383 ﺷﺮوع ﺑﻪ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻧﻤﻮده اﺳﺖ. زﻣﻴﻨﻪ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﺷﺮﻛﺖ ﻓﺮوش و ﻧﺼﺐ اﻧﻮاع ﻗﻄﻌﺎت راﻳﺎﻧﻪ و ﺷﺒﻜﻪ (اکتیو، پسیو) و ﻣﺎﺷﻴﻨﻬﺎي اداري ﻣﻲ ﺑﺎﺷﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﮔﺬﺷﺖ زﻣﺎن و ﻛﺴﺐ ﺗﺠﺮﺑﻴﺎت ﻓﺮاوان در زﻣﻴﻨﻪ ﻫﺎي ﻣﺨﺘﻠﻒ و ﺑﻬﺮه ﮔﻴﺮي از ﻣﺘﺨﺼﺼﻴﻦ ﻣﺠﺮب ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎي اﻳﻦ ﺷﺮﻛﺖ ﮔﺴﺘﺮش ﭘﻴﺪا ﻛﺮده ﻛﻪ در اداﻣﻪ ﺑﻪ تفصیل بیان می گردد.
دﻧﻴﺎي ﺑﺮﺗﺮ ﻧﻴﺎزﻫﺎي واﻗﻌﻲ ﻣﺸﺘﺮي را ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﻲ ﻛﺮده و ﺑﺮ اﻳﻦ اﺳﺎس ﺗﺠﻬﻴﺰات و ﺳﺮوﻳﺲ ﻫﺎي ﻣﻮرد ﻧﻈﺮ را ﺑﻪ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ  ﻧﺤﻮ اراﺋﻪ ﻣﻴﺪﻫﺪ.
ﺑﺎ ﻛﻤﻲ ﺗﺎﻣﻞ و ﺑﺮرﺳﻲ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻫﺎي اﻳﻦ ﺷﺮﻛﺖ ﺑﺎ ﻣﺸﺘﺮﻳﺎن قدیمی می توان درﻳﺎﻓﺖ ﻛﻪ اﻳﻦ ﺷﺮﻛﺖ ﺗﻤﺎم اﺻﻮل ﺣﺮﻓﻪ اي، ﻣﺸﺘﺮي ﻣﺪاري و ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ اﻗﺘﺼﺎدي ﺳﺎﻟﻢ و ﺣﻼل را در ﺧﻮد ﺟﺎي داده اﺳﺖ.

مطالعه بیشتر

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مهراز سیستم نامدار تهران می باشد.

طراحی سايت و بهينه سازي توسط شرکت توسعه نسل وب