By P Web Design Company

دانلود کاتالوگ.

گارانتی تاگ.

محصولات linksys.

 

هوشمند ترین تلویزیون دنیا

در نمایشگاه CES، سامسونگ از تلویزیون ال.ای.دی هوشمند مدل F8880 که اولین تلویزیون مجهز به پردازنده 4 هسته ای است، رونمایی کرد. اين تلویزیون فوق باریک کیفیت تصویر فول اچ دی (1080p) ارائه کرده، سه بعدی است و مجهز به فناوری تنظیم نقطه ای نور پیشرفته (Micro Dimming) جهت ارائه کنتراست بهتر می باشد. تلویزیوني با ابعاد 46 و 55 اینچ و بالاتر... 

 

 

ویژگی اول  تلویزیون 55 اينچي که درست بعد از روشن شدن دستگاه به چشم می خورد، اسمارت هاب دو پنل این دستگاه است. با استفاده از ریموت کنترل هوشمند و رابط کاربری آسان، حرکت بین پنل ها و منوهای مختلف تلویزیون با سهولت بيشتري انجام مي شود.
با کمک برنامه هایی مانند اسکایپ می توانید از دوربین ویژه این تلویزیون جهت برقراری تماس ویدیویی در حالی که روی مبل خانه خود نشسته اید، استفاده کنید. این دوربین نسبت به دوربين هاي قبلي سوار بر تلويزيون هاي خانگي از رزولوشن بالاتری بهره مي برد و کیفیت تصویر شما را بر اساس نور اتاق بخوبی تنظیم می کند؛ امکاني که در تلويزيون هاي قبلي نبود!

پنل چندرسانه ای امکان پخش فیلم، عکس و موسیقی از روی حافظه خارجی (USB) یا کامپیوتری که به شبکه (مثلا از طريق واي فاي) متصل شده باشد را می دهد. در اين بخش شما مي توانید تلويزیون خود را با استفاده از واي فاي به ساير وسايل هوشمند خانه ي خود وصل نماييد.

جالب آنکه با نصب نرم افزار سامسونگ مي توانيد همان شبکه اي که در سالن پذيرايي شما در حال نمايش است را با گوشي و يا تبلت از اتاق خود ببينيد و صداي آن را هم روي دستگاه خود به طور اختصاصي بشنويد. در اين بخش امکان کم و زياد کردن صدا هم تعبيه شده است.

سامسونگ از فناوری تنظیم نقطه ای نور (Micro Dimming) در این مدل استفاده کرده که این فناوری با کنترل قسمت های مختلف پنل به صورت مجزا و جداگانه و تنظیم دقیق نور در هر بخش، بهترین کنتراست را در اختیار کاربر قرار می دهد. همچنین مدل هوشمند F8880 سامسونگ، از پردازنده 4 هسته ای بهره می برد که این پردازنده سرعت عملکرد دستگاه و وب گردی را تا 3 برابر مدل های پیشین افزایش داده است. این پردازنده 4 هسته ای موجب بهبود عملکرد دستورات صوتی و حرکتی جدید تلویزیون هوشمند سامسونگ نیز شده است.

 

 

 

 راههای ارتباطی با ما...

آدرس : تهران، ایرانهشر شمالی ، کوچه برنا، پلاک 32، طبقه اول، واحد 3
تلفن : 02188844410
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره شرکت

ﺷﺮﻛﺖ دﻧﻴﺎي ﺑﺮﺗﺮ ﺗﻮﺳﻂ ﺗﻌﺪادي از ﻣﺘﺨﺼﺼﺎن ﻣﺠﺮب ﻋﻠﻮم اﻧﻔﻮرﻣﺎﺗﻴﻚ در ﺳﺎل 1383 ﺷﺮوع ﺑﻪ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻧﻤﻮده اﺳﺖ. زﻣﻴﻨﻪ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﺷﺮﻛﺖ ﻓﺮوش و ﻧﺼﺐ اﻧﻮاع ﻗﻄﻌﺎت راﻳﺎﻧﻪ و ﺷﺒﻜﻪ (اکتیو، پسیو) و ﻣﺎﺷﻴﻨﻬﺎي اداري ﻣﻲ ﺑﺎﺷﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﮔﺬﺷﺖ زﻣﺎن و ﻛﺴﺐ ﺗﺠﺮﺑﻴﺎت ﻓﺮاوان در زﻣﻴﻨﻪ ﻫﺎي ﻣﺨﺘﻠﻒ و ﺑﻬﺮه ﮔﻴﺮي از ﻣﺘﺨﺼﺼﻴﻦ ﻣﺠﺮب ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎي اﻳﻦ ﺷﺮﻛﺖ ﮔﺴﺘﺮش ﭘﻴﺪا ﻛﺮده ﻛﻪ در اداﻣﻪ ﺑﻪ تفصیل بیان می گردد.
دﻧﻴﺎي ﺑﺮﺗﺮ ﻧﻴﺎزﻫﺎي واﻗﻌﻲ ﻣﺸﺘﺮي را ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﻲ ﻛﺮده و ﺑﺮ اﻳﻦ اﺳﺎس ﺗﺠﻬﻴﺰات و ﺳﺮوﻳﺲ ﻫﺎي ﻣﻮرد ﻧﻈﺮ را ﺑﻪ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ  ﻧﺤﻮ اراﺋﻪ ﻣﻴﺪﻫﺪ.
ﺑﺎ ﻛﻤﻲ ﺗﺎﻣﻞ و ﺑﺮرﺳﻲ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻫﺎي اﻳﻦ ﺷﺮﻛﺖ ﺑﺎ ﻣﺸﺘﺮﻳﺎن قدیمی می توان درﻳﺎﻓﺖ ﻛﻪ اﻳﻦ ﺷﺮﻛﺖ ﺗﻤﺎم اﺻﻮل ﺣﺮﻓﻪ اي، ﻣﺸﺘﺮي ﻣﺪاري و ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ اﻗﺘﺼﺎدي ﺳﺎﻟﻢ و ﺣﻼل را در ﺧﻮد ﺟﺎي داده اﺳﺖ.

مطالعه بیشتر

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مهراز سیستم نامدار تهران می باشد.

طراحی سايت و بهينه سازي توسط شرکت توسعه نسل وب