By P Web Design Company

دانلود کاتالوگ.

گارانتی تاگ.

محصولات linksys.

 

حضور فناوری در کلاس‌ها

هر گاه مردم چیز مجازی‌ای را تصور می‌کنند آن را در مقابل نمونه فیزیکی قرار می‌دهند؛ آمازون در مقابل کتاب‌فروشی‌های فیزیکی، ویکی‌پدیا در مقابل واژه‌نامه‌های فیزیکی و... . پیش‌فرض آن‌ها این است که نمونه مجازی نمونه فیزیکی با یک نسخه ارزان‌تر، سریع‌تر و کارآمدتر جایگزین می‌کند. اما درباره آموزش نسخه مجازی یک نوع بسیار متفاوتی از اختلال را ایجاد می‌کند. ما نباید به‌دنبال جایگزینی کامل کلاس درس فیزیکی باشیم. در عوض، فرصت این را داریم که کلاس مجازی را با فیزیکی تلفیق کنیم و تصور کاملاً تازه‌ای از آموزش داشته باشیم.

دانشجوهای امروزی در بیش‌تر کلاس‌ها می‌نشیند، گوش می‌دهد و یادداشت بر‌می‌دارد، در حالی که استاد صحبت می‌کند و درس می‌دهد. تعداد شاگردان هر چقدر که باشد، بین بیست تا سی‌صد نفر، در مقایسه با تعامل غیرانسانی کم است. اغلب امتحان نخستین فرصت را برای استاد فراهم می‌کند تا اطلاعاتی کسب کند درباره این‌که دانشجو چقدر خوب به کسب دانش پرداخته است. اگر امتحان کمبودهایی را در میزان درک دانشجو از موضوع اصلی آشکار کند، کلاس همچنان به‌سوی موضوع پیچیده‌تر بعدی پیش می‌رود.

ابزارهای مجازی فرصتی فراهم می‌کنند تا درباره این متدولوژی تجدید نظر کنیم. اگر یک درس به‌صورت آنلاین در دسترس باشد، زمان کلاسی می‌تواند برای مباحثه، آموزش شاگرد به شاگرد یا اکتشاف با راهبری استاد آزاد شود. اگر درس دادن و نطق درسی از کلاس فیزیکی حذف شود و ما عیب‌یابی‌ها و تمرین‌های انطباق‌پذیر مبتنی‌بر درخواست داشته باشیم، دیگر نیازی نیست به پیروی از الگوی کارخانه‌ای بپردازیم که از فرآیند قرن نوزدهم به ارث برده‌ایم. در عوض، دانشجوها می‌توانند با سرعت دلخواه خود پیش بروند و پس از پایان رسمی دوره به اثبات دانایی خود بپردازند.

یادگیری تلفیقی در طول ده تا بیست سال آینده به ما اجازه خواهد داد یادگیری را از مدرک رسمی جدا کنیم، امروزه هر دوی این موارد توسط یک نهاد به سرانجام می‌رسند. این رویکرد به همه اجازه می‌دهد اثبات کنند که به مجموعه‌ای از مهارت‌ها در یک سطح بالا تسلط یافته‌اند، خواه آن‌ها را در هنگام انجام کار یاد گرفته باشند یا در یک مدرسه فیزیکی، از طریق یک دوره آنلاین یا به احتمال زیاد همه این موارد.

در هر حال، پرقدرت‌ترین تأثیر این حقیقت کاری است که با کیفیت درس‌ها یا مواد دیگر آموزشی به‌طور کلی انجام می‌دهد. ناشران درس‌ها و جزوه‌های سنتی هیچ اطلاعاتی از چگونگی استفاده محتوایشان یا میزان تأثیرگذاری آن ندارند، یا اطلاعات بسیار جزئی‌ای در این‌باره دارند. استادان و فراهم‌کنندگان محتوا با ترکیب تجربه‌های غنی فیزیکی و ابزارهای آنلاین، سرانجام می‌توانند اطلاعات دارای جزئیات و به‌روزی از میزان تأثیرگذاری تجربه‌هایی که ایجاد می‌کنند، داشته باشند.

در این حقیقت «یادگیری تلفیقی» نقش استادان زنجیره ارزش را ارتقاء می‌دهد. آن‌ها حالا به‌جای صرف حجم بزرگی از وقت خود روی نطق‌های درسی، طراحی امتحان و تصحیح آن می‌توانند به تعامل با دانشجوهای خود بپردازند. استادان می‌توانند به جای مجبور‌کردن دانشجوها به انجام تجربه نشستن و گوش‌کردن انفعالی به ترتیبت دانشجوها بپردازند و آن‌ها را در به دست گرفتن کنترل یادگیری خود به چالش بکشند؛ یعنی مهم‌ترین مهارت. بله، درباره یک دانشجوی باانگیزه در مناطق محروم دنیا، این ابزارهای مجازی – با فرض این‌که بر مشکلات دسترسی به این ابزارها فائق آمده‌ایم – بیش‌تر یادگیری را برای او آسان می‌کنند. در مناطق توسعه‌یافته دنیا بهترین تجربه ایجاد تعادل در ابزارهای آنلاین است تا تجربه فیزیکی کمتر منفعلانه باشد و بیش‌تر انسانی.

 راههای ارتباطی با ما...

آدرس : تهران، ایرانهشر شمالی ، کوچه برنا، پلاک 32، طبقه اول، واحد 3
تلفن : 02188844410
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره شرکت

ﺷﺮﻛﺖ دﻧﻴﺎي ﺑﺮﺗﺮ ﺗﻮﺳﻂ ﺗﻌﺪادي از ﻣﺘﺨﺼﺼﺎن ﻣﺠﺮب ﻋﻠﻮم اﻧﻔﻮرﻣﺎﺗﻴﻚ در ﺳﺎل 1383 ﺷﺮوع ﺑﻪ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻧﻤﻮده اﺳﺖ. زﻣﻴﻨﻪ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﺷﺮﻛﺖ ﻓﺮوش و ﻧﺼﺐ اﻧﻮاع ﻗﻄﻌﺎت راﻳﺎﻧﻪ و ﺷﺒﻜﻪ (اکتیو، پسیو) و ﻣﺎﺷﻴﻨﻬﺎي اداري ﻣﻲ ﺑﺎﺷﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﮔﺬﺷﺖ زﻣﺎن و ﻛﺴﺐ ﺗﺠﺮﺑﻴﺎت ﻓﺮاوان در زﻣﻴﻨﻪ ﻫﺎي ﻣﺨﺘﻠﻒ و ﺑﻬﺮه ﮔﻴﺮي از ﻣﺘﺨﺼﺼﻴﻦ ﻣﺠﺮب ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎي اﻳﻦ ﺷﺮﻛﺖ ﮔﺴﺘﺮش ﭘﻴﺪا ﻛﺮده ﻛﻪ در اداﻣﻪ ﺑﻪ تفصیل بیان می گردد.
دﻧﻴﺎي ﺑﺮﺗﺮ ﻧﻴﺎزﻫﺎي واﻗﻌﻲ ﻣﺸﺘﺮي را ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﻲ ﻛﺮده و ﺑﺮ اﻳﻦ اﺳﺎس ﺗﺠﻬﻴﺰات و ﺳﺮوﻳﺲ ﻫﺎي ﻣﻮرد ﻧﻈﺮ را ﺑﻪ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ  ﻧﺤﻮ اراﺋﻪ ﻣﻴﺪﻫﺪ.
ﺑﺎ ﻛﻤﻲ ﺗﺎﻣﻞ و ﺑﺮرﺳﻲ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻫﺎي اﻳﻦ ﺷﺮﻛﺖ ﺑﺎ ﻣﺸﺘﺮﻳﺎن قدیمی می توان درﻳﺎﻓﺖ ﻛﻪ اﻳﻦ ﺷﺮﻛﺖ ﺗﻤﺎم اﺻﻮل ﺣﺮﻓﻪ اي، ﻣﺸﺘﺮي ﻣﺪاري و ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ اﻗﺘﺼﺎدي ﺳﺎﻟﻢ و ﺣﻼل را در ﺧﻮد ﺟﺎي داده اﺳﺖ.

مطالعه بیشتر

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مهراز سیستم نامدار تهران می باشد.

طراحی سايت و بهينه سازي توسط شرکت توسعه نسل وب