By P Web Design Company

دانلود کاتالوگ.

گارانتی تاگ.

محصولات linksys.

 

طراحی های جالب و دیدنی

پس از دو سال تهیه و تدارک، سر انجام خیریه سادبیز قرار است در یکشنبه هفته آینده برگزار شود. این خیریه با مشارکت سر جاناتان آیو، طراح ارشد اپل و مارک نیوسان، طراح معروف صنعتی به وقوع می پیوندد. در این مراسم بیش از ۴۰ قلم محصول مختلف به حراج گذاشته می شود و جالب است بدانید که این دو طراح بزرگ یا این اجناس را طراحی کرده اند، یا آنها را شخصی سازی نموده اند، و یا در انتخاب آن ها برای حضور در حراج نقش داشته اند.

 پیش بینی می شود حراجی خیریه سادبیز بالغ بر ۲ میلیون دلار درآمد داشته باشد. این پول قرار است در راه مبارزه با ایدز، مالاریا و سل هزینه شود. جانی آیو در این رابطه می گوید: «این خیریه قرار است در زندگی میلیون ها نفر تغییر ایجاد کند و ما فروتنانه آماده ایم تا پول بدست آماده را در چنین راه مهم و با ارزشی هزینه کنیم.»

در ادامه نگاهی خواهیم انداخت به برخی از متفاوت ترین و جالب ترین اقلامی که در این حراجی به مزایده گذاشته می شود. اقلامی که آیو معتقد است هر یک از آنان نماینده یک طراحی هوشمندانه است.

دوربین لایکا همیشه یک محصول درجه یک بوده است. اما این بار آیو و نیوسان ترتیبی داده اند که نسخه ویژه حراجی آن ها از تمام نمونه های قبلی منحصر به فرد تر باشد. بدنه ای فلزی با نقطه های ریز برجسته در جلو به همراه گوشه های گرد، دوربین لایکا را اکنون به یک محصول بسیار جذاب تبدیل کرده اند.

انتظار نداشته باشید اپل Earpod طلایی را به این زودی ها عرضه کند. عکسی که می بینید یک نمونه منحصر به فرد است که از طلای ۱۸ عیار ساخته شده. اگر قصد شرکت در خیریه سادبیز را ندارید، فعلا باید برای آیفون طلایی خود از Earpod های معمولی استفاده کنید.


میزی که توسط آیو و نیوسان طراحی و از آلومینیوم ساخته شده. این دو طراح تلاش کرده اند به این میز ۲.۵ متری ظاهری یکپارچه ببخشند و با ایجاد انحناهایی متفاوت آن را به یک اثر ماندگار تبدیل کنند.


یک کلاه زیبای جنگ ستارگان که امضای شخص جورج لوکاس را بر روی خود دارد.


موتوری مشابه آنچه در کاور آلبوم Quadrophenia مورد استفاده قرار گرفت. روی این موتور را Pete Townsend و Roger Daltrey به عنوان دو اسطوره موسیقی راک امضا کرده اند.


این لباس فضایی یک بدل نیست، بلکه در سال ۱۹۹۰ در یک ماموریت واقعی به فضا، مورد استفاده قرار گرفته.


 آیو و نیوسان این یک قلم را به هیچ وجه دستکاری نکرده اند. این ماشین دوست داشتنی یک فیات مدل 600 Jolly است که در سال ۱۹۵۹ تولید شده.

 راههای ارتباطی با ما...

آدرس : تهران، ایرانهشر شمالی ، کوچه برنا، پلاک 32، طبقه اول، واحد 3
تلفن : 02188844410
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره شرکت

ﺷﺮﻛﺖ دﻧﻴﺎي ﺑﺮﺗﺮ ﺗﻮﺳﻂ ﺗﻌﺪادي از ﻣﺘﺨﺼﺼﺎن ﻣﺠﺮب ﻋﻠﻮم اﻧﻔﻮرﻣﺎﺗﻴﻚ در ﺳﺎل 1383 ﺷﺮوع ﺑﻪ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻧﻤﻮده اﺳﺖ. زﻣﻴﻨﻪ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﺷﺮﻛﺖ ﻓﺮوش و ﻧﺼﺐ اﻧﻮاع ﻗﻄﻌﺎت راﻳﺎﻧﻪ و ﺷﺒﻜﻪ (اکتیو، پسیو) و ﻣﺎﺷﻴﻨﻬﺎي اداري ﻣﻲ ﺑﺎﺷﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﮔﺬﺷﺖ زﻣﺎن و ﻛﺴﺐ ﺗﺠﺮﺑﻴﺎت ﻓﺮاوان در زﻣﻴﻨﻪ ﻫﺎي ﻣﺨﺘﻠﻒ و ﺑﻬﺮه ﮔﻴﺮي از ﻣﺘﺨﺼﺼﻴﻦ ﻣﺠﺮب ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎي اﻳﻦ ﺷﺮﻛﺖ ﮔﺴﺘﺮش ﭘﻴﺪا ﻛﺮده ﻛﻪ در اداﻣﻪ ﺑﻪ تفصیل بیان می گردد.
دﻧﻴﺎي ﺑﺮﺗﺮ ﻧﻴﺎزﻫﺎي واﻗﻌﻲ ﻣﺸﺘﺮي را ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﻲ ﻛﺮده و ﺑﺮ اﻳﻦ اﺳﺎس ﺗﺠﻬﻴﺰات و ﺳﺮوﻳﺲ ﻫﺎي ﻣﻮرد ﻧﻈﺮ را ﺑﻪ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ  ﻧﺤﻮ اراﺋﻪ ﻣﻴﺪﻫﺪ.
ﺑﺎ ﻛﻤﻲ ﺗﺎﻣﻞ و ﺑﺮرﺳﻲ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻫﺎي اﻳﻦ ﺷﺮﻛﺖ ﺑﺎ ﻣﺸﺘﺮﻳﺎن قدیمی می توان درﻳﺎﻓﺖ ﻛﻪ اﻳﻦ ﺷﺮﻛﺖ ﺗﻤﺎم اﺻﻮل ﺣﺮﻓﻪ اي، ﻣﺸﺘﺮي ﻣﺪاري و ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ اﻗﺘﺼﺎدي ﺳﺎﻟﻢ و ﺣﻼل را در ﺧﻮد ﺟﺎي داده اﺳﺖ.

مطالعه بیشتر

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مهراز سیستم نامدار تهران می باشد.

طراحی سايت و بهينه سازي توسط شرکت توسعه نسل وب