By P Web Design Company

دانلود کاتالوگ.

گارانتی تاگ.

محصولات linksys.

 

برترین های دنیای فناوری

روز پنجشنبه مجله فورچون (Fortune)، لیست 50 تن از سرشناس ترین افراد فعال در حوزه کسب و کار در سال 2013 را منتشر کرد. ما در ادامه این مطلب اسامی 5 نفر اول عرصه تکنولوژی را از میان این لیست کلی 50 نفره مرور خواهیم کرد.

 در عین ناباوری بسیاری از رهبران مطرح دنیای تکنولوژی در این لیست 5 نفره حضور ندارند. اگر لیست 50 نفر اول حوزه کسب و کار را در نظر بگیریم، لری پیج مدیر عامل گوگل در رتبه 8، مریسا میر مدیر عامل یاهو در رتبه 10، مارک زاکربرگ مدیر عامل فیسبوک در رتبه 12، و تیم کوک مدیر عامل اپل در رتبه 47 قرار گرفته اند.

1. ایلان ماسک(Elon Musk): اگر تا یکی دو سال پیش نام او نشنیده بودید، حداقل این اواخر زیاد از او شنیده اید. نابغه ای که رهبری سه شرکت تسلا موتورز، اِسپِیس ایکس، و سولار سیتی را بر عهده دارد. او نه تنها در لیست 5 نفره رتبه اول را به دست آورده، در لیست 50 نفره فورچون هم رتبه اول را کسب کرده و به عنوان موفق ترین فرد حاضر در دنیای کسب و کار معرفی شده.


2. ما هواتِنگ (Ma Huateng) با نام مستعار پانی (Pony): این سرمایه گذار و کارفرمای بزرگ عرصه اینترنت، یکی از بنیان گذاران پلتفرم شبکه اجتماعی چینی تِن سِنت (Tencent) نیز هست. بالا رفتن ارزش شرکتش او را به یکی از ثروتمندترین افراد حاضر در عرصه تکنولوژی چین تبدیل کرده.


3. آنجلا آرنتز(Angela Ahrendts): او از سال 2006 مدیر عامل شرکت مُد "بوربِری" است. اما همانطور که پیش تر در نارنجی خواندید او قرار است از ابتدای ۲۰۱۴ این شرکت را به مقصد اپل ترک کند تا مقام راهبری استراتژیک، گسترش و عملیات ها را بر عهده گیرد که مدیریت فروشگاه های اپل نیز در حوزه اختیارات او است. برخی اعتقاد دارند خانم آرنتز در آینده ای نزدیک شایستگی مدیرعاملی اپل را نیز خواهد داشت.

 

4. رید هِیستینگز (Reed Hastings): او مدیر عامل فعلی نِتفلیکس و عضو هیئت مدیره فیسبوک و چندین سازمان غیر انتفاعی دیگر است. او کسی است که با قدرت تمام از طریق توسعه پخش اینترنتی فیلم ها یا همان اینترنت استریمینگ، سلطه چند ساله دی وی دی ها را از میان برداشت.


5. جِف بِزوس(Jeff Bezos) : مدیر عامل آمازون گویی هیچگونه اِبایی از برآورده نشدن انتظارات دیگران ندارد. او از سودهای سرشار دو دهه اخیر آمازون بهره گرفته و می خواهد به حوزه های کاملاً جدیدی پا بگذارد.

 راههای ارتباطی با ما...

آدرس : تهران، ایرانهشر شمالی ، کوچه برنا، پلاک 32، طبقه اول، واحد 3
تلفن : 02188844410
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره شرکت

ﺷﺮﻛﺖ دﻧﻴﺎي ﺑﺮﺗﺮ ﺗﻮﺳﻂ ﺗﻌﺪادي از ﻣﺘﺨﺼﺼﺎن ﻣﺠﺮب ﻋﻠﻮم اﻧﻔﻮرﻣﺎﺗﻴﻚ در ﺳﺎل 1383 ﺷﺮوع ﺑﻪ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻧﻤﻮده اﺳﺖ. زﻣﻴﻨﻪ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﺷﺮﻛﺖ ﻓﺮوش و ﻧﺼﺐ اﻧﻮاع ﻗﻄﻌﺎت راﻳﺎﻧﻪ و ﺷﺒﻜﻪ (اکتیو، پسیو) و ﻣﺎﺷﻴﻨﻬﺎي اداري ﻣﻲ ﺑﺎﺷﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﮔﺬﺷﺖ زﻣﺎن و ﻛﺴﺐ ﺗﺠﺮﺑﻴﺎت ﻓﺮاوان در زﻣﻴﻨﻪ ﻫﺎي ﻣﺨﺘﻠﻒ و ﺑﻬﺮه ﮔﻴﺮي از ﻣﺘﺨﺼﺼﻴﻦ ﻣﺠﺮب ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎي اﻳﻦ ﺷﺮﻛﺖ ﮔﺴﺘﺮش ﭘﻴﺪا ﻛﺮده ﻛﻪ در اداﻣﻪ ﺑﻪ تفصیل بیان می گردد.
دﻧﻴﺎي ﺑﺮﺗﺮ ﻧﻴﺎزﻫﺎي واﻗﻌﻲ ﻣﺸﺘﺮي را ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﻲ ﻛﺮده و ﺑﺮ اﻳﻦ اﺳﺎس ﺗﺠﻬﻴﺰات و ﺳﺮوﻳﺲ ﻫﺎي ﻣﻮرد ﻧﻈﺮ را ﺑﻪ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ  ﻧﺤﻮ اراﺋﻪ ﻣﻴﺪﻫﺪ.
ﺑﺎ ﻛﻤﻲ ﺗﺎﻣﻞ و ﺑﺮرﺳﻲ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻫﺎي اﻳﻦ ﺷﺮﻛﺖ ﺑﺎ ﻣﺸﺘﺮﻳﺎن قدیمی می توان درﻳﺎﻓﺖ ﻛﻪ اﻳﻦ ﺷﺮﻛﺖ ﺗﻤﺎم اﺻﻮل ﺣﺮﻓﻪ اي، ﻣﺸﺘﺮي ﻣﺪاري و ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ اﻗﺘﺼﺎدي ﺳﺎﻟﻢ و ﺣﻼل را در ﺧﻮد ﺟﺎي داده اﺳﺖ.

مطالعه بیشتر

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مهراز سیستم نامدار تهران می باشد.

طراحی سايت و بهينه سازي توسط شرکت توسعه نسل وب