By P Web Design Company

linksys ، لینکسیس ، شبکه ، رک ، رک پایا ، اکتیو ، پسیو

دانلود کاتالوگ.

گارانتی تاگ.

محصولات linksys.

 

سرعت انتقال 1 ترابیت بر ثانیه

شبکه های سیمی و بی سیم به موازات هم در حال پیشرفت هستند، چراکه در هر صورت سر انجام هر شبکه بی سیمی به یک شبکه سیمی ختم می شود که عموماً متشکل از فیبرهای نوری است.

مطالعه بیشتر...

برترین های دنیای فناوری

روز پنجشنبه مجله فورچون (Fortune)، لیست 50 تن از سرشناس ترین افراد فعال در حوزه کسب و کار در سال 2013 را منتشر کرد. ما در ادامه این مطلب اسامی 5 نفر اول عرصه تکنولوژی را از میان این لیست کلی 50 نفره مرور خواهیم کرد.

مطالعه بیشتر...

طراحی های جالب و دیدنی

پس از دو سال تهیه و تدارک، سر انجام خیریه سادبیز قرار است در یکشنبه هفته آینده برگزار شود. این خیریه با مشارکت سر جاناتان آیو، طراح ارشد اپل و مارک نیوسان، طراح معروف صنعتی به وقوع می پیوندد. در این مراسم بیش از ۴۰ قلم محصول مختلف به حراج گذاشته می شود و جالب است بدانید که این دو طراح بزرگ یا این اجناس را طراحی کرده اند، یا آنها را شخصی سازی نموده اند، و یا در انتخاب آن ها برای حضور در حراج نقش داشته اند.

مطالعه بیشتر...

بانوی بینظیر مایکروسافت

با اعلام خبر نوسازی ساختار مايکروسافت از سوی استيو بالمر و پست‌های جديدی که به مديران لايق و موفق شرکت داده‌ خواهد شد، چندنام به‌علل گوناگون بيش از ديگران مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفتند که شايد در اين ميان نام «جولی لارسن‌گرين» بيش از ديگران می‌درخشيد.

مطالعه بیشتر...

حضور فناوری در کلاس‌ها

هر گاه مردم چیز مجازی‌ای را تصور می‌کنند آن را در مقابل نمونه فیزیکی قرار می‌دهند؛ آمازون در مقابل کتاب‌فروشی‌های فیزیکی، ویکی‌پدیا در مقابل واژه‌نامه‌های فیزیکی و... . پیش‌فرض آن‌ها این است که نمونه مجازی نمونه فیزیکی با یک نسخه ارزان‌تر، سریع‌تر و کارآمدتر جایگزین می‌کند. اما درباره آموزش نسخه مجازی یک نوع بسیار متفاوتی از اختلال را ایجاد می‌کند. ما نباید به‌دنبال جایگزینی کامل کلاس درس فیزیکی باشیم. در عوض، فرصت این را داریم که کلاس مجازی را با فیزیکی تلفیق کنیم و تصور کاملاً تازه‌ای از آموزش داشته باشیم.

مطالعه بیشتر...

جنگ مایکروسافت و گوگل

پس از آن که به درخواست گوگل، اپلیکیشن یوتیوب برای ویندوز فون از فروشگاه مایکروسافت حذف شد، بسیاری از مردم از چنین تصمیمی شوکه شدند. مطمئنا از دید کاربران ویندوز فون، تصمیم گوگل ناراحت‌کننده بود، اما نمی‌توان به سادگی گفت که «گوگل شروع‌کننده این اختلاف بوده است».

مطالعه بیشتر...

گوگل و رویاهای آن

برخی پروژه های که هم اکنون گوگلی ها در حال کار کردن بر روی آنها هستند، روزگاری تنها یک رویا بودند و هیچ کس حتی خود گوگلی ها هم فکر نمی کردند روزی جامه واقعیت بر تنشان بنشیند.

در این گزارش در مورد ۱۰ پروژه گوگل صحبت می کنیم که مهندسان و کارکنان این شرکت در حال کار جدی بر روی آنها هستند و به زودی در بازار عرضه خواهند شد؛ محصولاتی که زمانی تنها و تنها یک رویا بودند.

مطالعه بیشتر...

شبکه بی‌سیم با سرعتی باورنکردنی

 محققان آلمانی با ترکیب علوم فتونیک و الکترونیک موفق شدند سریع‌ترین ارتباط بی‌سیم اینترنتی را با نرخ انتقال داده ۱۰۰گیگابیت در ثانیه برقرار کنند. رکورد قبلی در این زمینه حدود ۴۰ گیگابیت بر ثانیه بود. این ارتباط ۱۰۰ گیگابیتی یا به عبارت بهتر ۱۲.۵ گیگابایتی تقریبا ۱۰ بار از فناوری فیبرنوری Google Fiber سریع‌تر است.

مطالعه بیشتر...

به اپراتورها مجوز نسل 4 می‌دهیم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: عمر نسل سوم شبکه تلفن همراه یا ˈ3 جیˈ پایان یافته و اپراتورهای تلفن همراه در کشور باید در پی نسل جدید این شبکه ها باشند.

دکتر ˈمحمود واعظیˈ جمعه شب به وقت محلی هنگام ترک بانکوک پایتخت تایلند در گفت وگوی تلفنی با خبرنگار ایرنا در کوالالامپور، تاکیدکرد از نظرعملی اجلاس سران ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورهای آسیا و اقیانوسیه و نمایشگاه و نشست های تخصصی آن نشان داد دوره فناوری ˈ3 جیˈ با سرعت به پایان رسیده و بسیاری از کشورها هم اکنون از فناوری نسل چهارم شبکه تلفن همراه یا ˈ4 جیˈ با توجه به پهنای باند بالا استفاده می کنند.

مطالعه بیشتر...

تحولی جدید در دوربین مداربسته

 شرکت بابلکم دوربینی با قابلیت ضبط تصاویر 360 درجه ای با طراحی جدید معرفی کرد.

امروزه بیشتر خریداران دوربین های مداربسته تمایل به خرید دوربین هایی با قدرت چزخش 360 درجه ای دارند که با قرار دادن آن در مرکز محیط بهترین تصویر را از کل محیط دریافت کنند. این دوربین های اسپید دام تحت شبکه قیمتی گزاف دارند که پرداخت هزینه ی آن برای تمام کاربران مقدور نیست.

مطالعه بیشتر...راههای ارتباطی با ما...

آدرس : تهران، ایرانهشر شمالی ، کوچه برنا، پلاک 32، طبقه اول، واحد 3
تلفن : 02188844410
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره شرکت

ﺷﺮﻛﺖ دﻧﻴﺎي ﺑﺮﺗﺮ ﺗﻮﺳﻂ ﺗﻌﺪادي از ﻣﺘﺨﺼﺼﺎن ﻣﺠﺮب ﻋﻠﻮم اﻧﻔﻮرﻣﺎﺗﻴﻚ در ﺳﺎل 1383 ﺷﺮوع ﺑﻪ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻧﻤﻮده اﺳﺖ. زﻣﻴﻨﻪ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﺷﺮﻛﺖ ﻓﺮوش و ﻧﺼﺐ اﻧﻮاع ﻗﻄﻌﺎت راﻳﺎﻧﻪ و ﺷﺒﻜﻪ (اکتیو، پسیو) و ﻣﺎﺷﻴﻨﻬﺎي اداري ﻣﻲ ﺑﺎﺷﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﮔﺬﺷﺖ زﻣﺎن و ﻛﺴﺐ ﺗﺠﺮﺑﻴﺎت ﻓﺮاوان در زﻣﻴﻨﻪ ﻫﺎي ﻣﺨﺘﻠﻒ و ﺑﻬﺮه ﮔﻴﺮي از ﻣﺘﺨﺼﺼﻴﻦ ﻣﺠﺮب ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎي اﻳﻦ ﺷﺮﻛﺖ ﮔﺴﺘﺮش ﭘﻴﺪا ﻛﺮده ﻛﻪ در اداﻣﻪ ﺑﻪ تفصیل بیان می گردد.
دﻧﻴﺎي ﺑﺮﺗﺮ ﻧﻴﺎزﻫﺎي واﻗﻌﻲ ﻣﺸﺘﺮي را ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﻲ ﻛﺮده و ﺑﺮ اﻳﻦ اﺳﺎس ﺗﺠﻬﻴﺰات و ﺳﺮوﻳﺲ ﻫﺎي ﻣﻮرد ﻧﻈﺮ را ﺑﻪ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ  ﻧﺤﻮ اراﺋﻪ ﻣﻴﺪﻫﺪ.
ﺑﺎ ﻛﻤﻲ ﺗﺎﻣﻞ و ﺑﺮرﺳﻲ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻫﺎي اﻳﻦ ﺷﺮﻛﺖ ﺑﺎ ﻣﺸﺘﺮﻳﺎن قدیمی می توان درﻳﺎﻓﺖ ﻛﻪ اﻳﻦ ﺷﺮﻛﺖ ﺗﻤﺎم اﺻﻮل ﺣﺮﻓﻪ اي، ﻣﺸﺘﺮي ﻣﺪاري و ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ اﻗﺘﺼﺎدي ﺳﺎﻟﻢ و ﺣﻼل را در ﺧﻮد ﺟﺎي داده اﺳﺖ.

مطالعه بیشتر

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مهراز سیستم نامدار تهران می باشد.

طراحی سايت و بهينه سازي توسط شرکت توسعه نسل وب