By P Web Design Company

linksys ، لینکسیس ، شبکه ، رک ، رک پایا ، اکتیو ، پسیو

دانلود کاتالوگ.

گارانتی تاگ.

محصولات linksys.

 

بانوی بینظیر مایکروسافت

با اعلام خبر نوسازی ساختار مايکروسافت از سوی استيو بالمر و پست‌های جديدی که به مديران لايق و موفق شرکت داده‌ خواهد شد، چندنام به‌علل گوناگون بيش از ديگران مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفتند که شايد در اين ميان نام «جولی لارسن‌گرين» بيش از ديگران می‌درخشيد.

کارنامه کاری او و خستگی‌ناپذيری او در واقعيت‌بخشيدن به آرزوهایش داستانی خواندنی دارد. لارسن‌گرين با بهره‌گيری از صبر و پشتکارش توانست پله‌های ترقی در مايکروسافت را دوتا يکی طی کند و بالا رود. تازه‌ترين ارتقای لارسن‌گرين همين نوامبر پارسال رقم خورد و او جانشين استيون سينوفسکی، رئيس باسابقه بخش ويندوز شد.برخلاف سينوفسکی که به بدعنقی معروف است، لارسن‌گرين به‌دلیل مهارت بالاي خود در مراوده و ارتباط با ديگران، توانایی‌اش در برقراری روابط مثبت کاری و ايجاد همبستگی گروهی حول يک هدف مشترک، حتی با کسانی خارج از محدوده مديريتی‌اش زبان‌زد است. 

زندگی‌نامه او داستان سرسختی و ايستادگی يک انسان برای دستيابی به اهدافش است. لارسن‌گرين از اهالی شهر مپل فالز در نواحی شمالی واشنگتن در مرز کانادا است. همان زمانی که در دبيرستان درس می‌خواند دوست داشت وقتی بزرگ شد، در يک شرکت کامپيوتری کار کند و اين در حالی بود که او تا آن زمان از کامپيوتر استفاده نکرده ‌بود. گرين پس از نام‌نويسی در دانشگاه وسترن واشنگتن – جایی که پدرش هم دانشجو بود و پدربزرگش زمانی به‌عنوان کارگر بخش مراقبت و نگه‌داری مشغول به‌کار ‌بود- اشتياق خود به تجهيزات ديجيتال را نشان داد. درب آزمايشگاه‌های کامپيوتر شب‌ها به‌روی دانشجويان دوره ليسانس باز بود اما از آنجا که گرين برای تأمين هزينه‌هايش در رستوران کار می‌کرد، نمی‌توانست از آزمايشگاه استفاده ‌کند. پس تصميم گرفت از کامپيوتر به مديريت بازرگانی تغيير رشته دهد.

به‌ظاهر اين تغيير شروع خوبی را برای گرين رقم نزد. اما اين فقط ظاهر ماجرا بود! ماجرا اين بود که گرين چندی پس از درخواست کار در مايکروسافت، که همان‌ موقع هم ابرشرکت صنعت کامپيوتر به شمار می‌رفت، نامه‌ای دريافت کرد که می‌گفت درخواست او رد شده ‌است. پس از پاسخ رد مايکروسافت، گرين به‌عنوان پشتيبان فنی، در شرکت ديگری در شهر سياتل به‌نام Aldus مشغول به‌کار شد. حوزه فعاليت Aldus که در آن سال‌ها دوران شکوفایی‌اش را می‌گذراند توليد نرم‌افزارهای نشر روميزی بود. گرين طی ده ماهی که به‌عنوان پشتيبان فنی انجام وظيفه می‌کرد، ناچار بود از پشت تلفن به پرسش‌ها و اعتراض‌های مشتريان خشمگين پاسخ دهد و شايد همين کار باعث‌شد صبر و شکيبایی‌اش چنان افزايش يابد بعدها در مقايسه با بسياری از همکاران مغرورش در مايکروسافت از مزيت بزرگی برخوردار شود؛ خود او بعدها در گفت‌وگو با روزنامه تلگراف، چاپ بريتانيا اظهار داشت که کار‌کردن به‌عنوان پشتيبان فنی در Aldus درباره حس همدلی چيزهای زيادی به او آموخت.

تقريباً همان موقع‌ها بود که لارسن‌گرين برنامه‌نويسی را هم ياد گرفت. او يک برنامه‌نويس خودآموخته بود که هرگاه در طول روزهای کاری‌اش فراغتی می‌يافت کدنويسی را می‌آموخت و تمرين می‌کرد. او بعدها در رشته مهندسی نرم‌افزار از دانشگاه سياتل فوق‌ليسانس گرفت و به‌همين علت توانست در شرکت Aldus ارتقای شغلی پيدا کند و سمت مديريت توسعه را به خود اختصاص دهد.

حدود پنج سال بعد، موقعيت جالبی برای گرين پيش ‌آمد. از آنجا که او به فراخور کارش می‌توانست ضعف‌ها و قوت‌های کامپايلر‌های نرم‌افزاری ساخته‌شده توسط دو شرکت مايکروسافت و بورلند را که آن روزها رقيب هم به شمار مي‌رفتند ارزيابی کند، او را به کارکنان مايکروسافت شناساند. مايکروسافتی‌ها که از عملکرد گرين تحت‌تأثير قرار گرفته ‌بودند او را قاپ زدند و به‌زودی موقعيت شغلی جديدی برایش پديد آمد زیرا نظارت بر توسعه ابزار برنامه‌نويسی Visual C++ مايکروسافت به او سپرده‌ شد؛ يعنی همان نرم‌افزاری که گرين تا چندی پيش به نقد و بررسی‌اش می‌پرداخت.
او بالاخره توانست به مايکروسافت راه يابد و همان موقع دريافت که به جنبه انسانی محاسبات بيش‌تر علاقه دارد؛ يعنی رابط‌کاربر يا
User Interface که بين کدهای سطح پايين يا نزديک به سخت‌‌افزار سيستم در يک‌سو و کاربر يا عامل انسانی در سوی ديگر، ميانجی‌گری می‌کند. گرين پس از پروژه Visual C++ به سِمَت مدير برنامه پروژه FrontPage مايکروسافت منصوب شد؛ نرم‌افزاری که کمک می‌کرد مردم به‌‌راحتی صفحه وب بسازند. بعد از آن نيز نظارت بر طراحی واسط‌کاربر بسته آفيس‌ اکس‌پی و آفيس 2003 به او محول ‌شد.
يکی از درخشان‌ترين مراحل دوران کاری گرين با انتشار آفيس 2007 پيوند خورده ‌بود زیرا خلاقيت به‌کار رفته در واسط‌کاربر اين نسخه به‌ويژه با عناصر جديدی موسوم به «ريبون»‌ها با موفقيت پياده‌سازی شده‌ بودند. با اين‌که سربرآوردن ريبون‌ها در اوايل کار ناخشنودی بعضی از حرفه‌ای‌های خوکرده به واسط‌های قديمی را به‌همراه داشت اما به‌دلیل کارایی چشمگيرش در نظم‌بخشيدن به به انبوهی از ابزارهای آفيس که طی سال‌ها به تعدادشان اضافه شده ‌بود، در‌نهايت مقبول عموم مردم واقع شد. موفقيت ريبون‌های آفيس باعث شد تا مايکروسافت عنوان و جايزه «رهبری برجسته فنی» يا outstanding technical leadership را به گرين اعطا کند. گرين همچنين به‌دلیل رهبری برنامه‌های مرتبط با ويندوز7 مورد قدردانی قرار گرفت. برخلاف ويندوز ويستا که به‌دلیل تأخير در انتشار، گيج‌کننده بودن سازوکارها و کندی‌اش با انتقادهای زيادی روبه‌رو بود، ويندوز7 هم سريع منتشر شد و هم سريع کار می‌کرد و از اين‌رو توانست رکوردهای فروش جديدی را ثبت کند و از سوی رسانه‌های فنی مورد تشويق قرار بگيرد.

اما در‌نهايت، اين سيستم‌عامل درخشان اما دوسر (موبايل و دسکتاپ) ويندوز8 بود که توانست لارسن‌گرين را تا قله‌های رهبری مايکروسافت بالا ببرد. رهبری پروژه ويندوز8 برعهده استيون‌سينوفسکی بود. اين سيستم‌عامل به‌رغم قابليت‌های بالا فروش ضعيفی داشت اما با همه اين‌ها برای مايکروسافت نوآوری ارزشمندی به‌شمار می‌آمد زیرا مايکروسافت با اجرای پروژه ويندوز8 توانست يک سيستم‌عامل زيبا را روی گستره‌ متفاوتی از دستگاه‌ها اعم از کامپيوترهای شخصی، گوشی‌های همراه و تبلت‌ها پياده ‌کند. کاربران قديمی ويندوز از واسط کاربر «مترو» چندان استقبال نکردند و ترجيح دادند مد دستکاپ قديمی را روی سيستم‌عامل جديد خود فعال کنند اما همچنان شاکی بودند. از نظر آن‌ها حتی مد کلاسيک و قديمی ويندوز8 نيز آن‌طور که بايد و شايد به واسط‌کاربر ويندوز7 شباهتی نداشت.

شايد اگر ويندوز8 رويکرد تأييد و تحسين‌شده مدير باسابقه‌ای مانند لارسن‌گرين را در طراحی واسط‌های کاربر بيش‌تر با خود يادآوری می‌کرد، نتيجه کار بهتر از اين می‌بود. خود مايکروسافت هم قبلاً و به‌‌طور رسمی ديدگاه گرين در طراحی واسط‌کاربر آفيس 2007 را تأييد کرده‌‌ بود. آفيس 2007 توانسته‌بود به‌خوبی و نرمی از چيدمان کلاسيک و قديمی خود فاصله بگيرد و يکپارچگی ابزارهای انبوه و پرشمارش را اولويت خود قرار دهد. اما جالب است بدانيم کسی که گرين را تشويق و شايد اصرار کرد تا ريبون‌ها را در واسط‌کاربر جديد آفيس بگنجاند خود سينوفسکی بود! گرين يک‌بار گفته‌ بود: «استيون درباره آفيس به‌ من اصرار کرد. من نمی‌خواستم اين کار را انجام دهم. فکر می‌کردم کار واسط‌کاربر تمام شده ‌است و ديگر‌ کار زيادی برای خلاقيت باقی نمانده ‌است.»

مايکروسافت چندی پيش باز راه جديدی را به‌روی گرين گشود تا اين‌بار او مسئوليت‌هایی را عهده‌دار شود که پيش‌تر روی دوش سينوفسکی بود. اما آن‌چه که در ميان احتمالات آتی دوران کاری گرين می‌درخشد، پستی رؤيایی در بزرگ‌ترين شرکت نرم‌افزاری جهان است: آيا پس از کناره‌گيری استيو بالمر از مديرعاملی مايکروسافت، لارسن‌‌گرين جانشين اين رئيس بزرگ و جنجالی خواهد شد؟

بالمر، مديرعامل باسابقه و قديمی شرکت، چندسالی است که به‌دلیل فروش ضعيف محصولات رقابتی‌اش در تقابل با اپل مورد انتقاد قرار گرفته ‌است، به‌ويژه اين‌که وقتی رقيب، نخست با دستگاه پخش موسيقی خود موسوم به آی‌پاد و سپس با اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌هايش گوی سبقت را از مايکروسافت ‌ربود، اين شرکت حرکت قوی و درخوری بروز نداد.

و جالب است که وقتی در همين ماه می گذشته و در کنفرانس تجاری مجله وايرد درباره جانشينی استيو بالمر از لارسن‌گرين سؤال شد او با صراحتی خاص گفت: «اين (سِمَت) را رد نمی‌کنم، اما عجله‌ای ندارم. يک سال به من زمان بدهيد و (بعد) دوباره از من بپرسيد!.»راههای ارتباطی با ما...

آدرس : تهران، ایرانهشر شمالی ، کوچه برنا، پلاک 32، طبقه اول، واحد 3
تلفن : 02188844410
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره شرکت

ﺷﺮﻛﺖ دﻧﻴﺎي ﺑﺮﺗﺮ ﺗﻮﺳﻂ ﺗﻌﺪادي از ﻣﺘﺨﺼﺼﺎن ﻣﺠﺮب ﻋﻠﻮم اﻧﻔﻮرﻣﺎﺗﻴﻚ در ﺳﺎل 1383 ﺷﺮوع ﺑﻪ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻧﻤﻮده اﺳﺖ. زﻣﻴﻨﻪ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﺷﺮﻛﺖ ﻓﺮوش و ﻧﺼﺐ اﻧﻮاع ﻗﻄﻌﺎت راﻳﺎﻧﻪ و ﺷﺒﻜﻪ (اکتیو، پسیو) و ﻣﺎﺷﻴﻨﻬﺎي اداري ﻣﻲ ﺑﺎﺷﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﮔﺬﺷﺖ زﻣﺎن و ﻛﺴﺐ ﺗﺠﺮﺑﻴﺎت ﻓﺮاوان در زﻣﻴﻨﻪ ﻫﺎي ﻣﺨﺘﻠﻒ و ﺑﻬﺮه ﮔﻴﺮي از ﻣﺘﺨﺼﺼﻴﻦ ﻣﺠﺮب ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎي اﻳﻦ ﺷﺮﻛﺖ ﮔﺴﺘﺮش ﭘﻴﺪا ﻛﺮده ﻛﻪ در اداﻣﻪ ﺑﻪ تفصیل بیان می گردد.
دﻧﻴﺎي ﺑﺮﺗﺮ ﻧﻴﺎزﻫﺎي واﻗﻌﻲ ﻣﺸﺘﺮي را ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﻲ ﻛﺮده و ﺑﺮ اﻳﻦ اﺳﺎس ﺗﺠﻬﻴﺰات و ﺳﺮوﻳﺲ ﻫﺎي ﻣﻮرد ﻧﻈﺮ را ﺑﻪ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ  ﻧﺤﻮ اراﺋﻪ ﻣﻴﺪﻫﺪ.
ﺑﺎ ﻛﻤﻲ ﺗﺎﻣﻞ و ﺑﺮرﺳﻲ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻫﺎي اﻳﻦ ﺷﺮﻛﺖ ﺑﺎ ﻣﺸﺘﺮﻳﺎن قدیمی می توان درﻳﺎﻓﺖ ﻛﻪ اﻳﻦ ﺷﺮﻛﺖ ﺗﻤﺎم اﺻﻮل ﺣﺮﻓﻪ اي، ﻣﺸﺘﺮي ﻣﺪاري و ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ اﻗﺘﺼﺎدي ﺳﺎﻟﻢ و ﺣﻼل را در ﺧﻮد ﺟﺎي داده اﺳﺖ.

مطالعه بیشتر

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مهراز سیستم نامدار تهران می باشد.

طراحی سايت و بهينه سازي توسط شرکت توسعه نسل وب